-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:03410000-7 - Деревина (деревина дров’яна непромислового використання І групи «Тверда порода»)
Тендер Prozorro UA-2019-06-19-002982-c
Завершена
1 380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 900.00 UAH
Номер:
9d3656a83ee44da786c80016ce53da6a
Внутрішній номер закупівлі:
3494729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-19-002982-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 900.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
19.06.2019 17:08 - 24.06.2019 18:15
Період прийому пропозицій:
19.06.2019 17:08 - 04.07.2019 18:15
Аукціон:
05.07.2019 15:22 - 05.07.2019 15:43
Період кваліфікації:
05.07.2019 15:43 - 09.07.2019 11:06
Період завантаження договору:
09.07.2019 09:16 - 29.07.2019 09:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03410000-7 Деревина - (деревина дров’яна непромислового використання
І групи «Тверда порода»)
Кількість
1200 метри кубічні
Період постачання
до 01.10.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Умань, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП НЕТУДИХАТА О. А.
Оскарження: 05.07.2019 15:43 - 20.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2859900927
-
Контактна особа:
ФОП НЕТУДИХАТА О. А. +380984106965 netudykhata_oa@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ КОМАРОВА, будинок 23А, квартира 49
Оскарження: 05.07.2019 15:43 - 20.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 232 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 232 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.07.2019 09:16
Документи
30
Скарги
0
ФОП Носатюк Олена Юріївна
Оскарження: 09.07.2019 09:16 - 20.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845202627
-
Контактна особа:
Носатюк Олена Юріївна +380989826967 olenanosatuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Мазепи, буд. 5-Б, кв. 27
Оскарження: 09.07.2019 09:16 - 20.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 360 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 360 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2019 11:06
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
b0108b26df454f439c14414fe0eb9956
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-19-002982-c-b1
Постачальник:
ФОП Носатюк Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845202627
-
Контактна особа:
Носатюк Олена Юріївна +380989826967 olenanosatuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Мазепи, буд. 5-Б, кв. 27
Номер договору:
0341
Сума договору:
1 360 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.07.2019 13:39
Статус:
Виконаний