-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:03410000-7 - Деревина (деревина дров’яна непромислового використання І групи «Тверда порода»)
1 360 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
b0108b26df454f439c14414fe0eb9956
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-19-002982-c-b1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Носатюк Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845202627
-
Контактна особа:
Носатюк Олена Юріївна +380989826967 olenanosatuk@gmail.com
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Мазепи, буд. 5-Б, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
0341
Дата підписання:
23.07.2019 13:39
Період дії договору:
23.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 360 800.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 360 800.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:03410000-7 Деревина - (деревина дров’яна непромислового використання
І групи «Тверда порода»)
Кількість
1200 метри кубічні
Період постачання
до 01.10.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Умань, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті