• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 34990000-3 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Дорожні знаки з кріпленнями)

Завершена

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер: 1a8761ed5a884961bf36eff39a16ebb9
Внутрішній номер закупівлі: 3484180
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-14-000701-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зінченко Всеволод Олександрович +380566251106 jkhnmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 14.06.2019 16:45 - 05.07.2019 16:50
Період прийому пропозицій: 14.06.2019 16:45 - 15.07.2019 16:50
Аукціон: 16.07.2019 14:31 - 16.07.2019 15:10
Період кваліфікації: 16.07.2019 15:10 - 19.07.2019 14:51
Період завантаження договору: 16.07.2019 15:10 - 05.08.2019 15:10

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання дорожних знаків
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Кількість 1518 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 53200, Україна, Дніпропетровська область, м Нікополь, вул Електрометалургів, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Євро Знак

Оскарження: 16.07.2019 15:10 - 30.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 873 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
798 599.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2019 14:51
Документи 8
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕХ ІНВЕСТ"
Початкова пропозиція 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
798 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ТОВ Дорожні Системи
Початкова пропозиція 912 645.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
828 402.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0
ТОВ "ЮСТ"
Початкова пропозиція 997 345.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
899 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0
ТОВ НВП "СПЕКТР-ЮГ"
Початкова пропозиція 990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: b22c8990f079483598dd1d597ac7df6a
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-14-000701-a-c1
Постачальник: ТОВ Євро Знак
Номер договору: 452/19
Сума договору: 798 599.70 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 06.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
07082019103017.pdf
pdf
12082019145751.pdf
pdf
13122019154936.pdf
p7s
sign.p7s