-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 34990000-3 - Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Дорожні знаки з кріпленнями)
798 599.70
UAH з ПДВ
Номер:
b22c8990f079483598dd1d597ac7df6a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-14-000701-a-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136719
-
Контактна особа:
Зінченко Всеволод Олександрович +380566251106 jkhnmr@ukr.net
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул. Електрометалургів, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Євро Знак
×
-
Код ЄДРПОУ:
40080558
-
Контактна особа:
Здоркін Сергій Євгенович +380734514666 evroznak2018@ukr.net http://euroznak.com.ua
-
Адреса:
04209, Україна, м. Київ, Київ, вул. Озерна, 1
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
452/19
Дата підписання:
06.08.2019 00:00
Період дії договору:
06.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
798 599.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 798 599.70 UAH)
Оплачено:
798 599.70 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 798 599.70 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання дорожних знаків
Кількість
1518 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
53200, Україна, Дніпропетровська область, м Нікополь, вул Електрометалургів, 3
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
067ebcf8589d4583a63363244cfede58
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виправлення технічних і механічних помилок
Номер додаткової угоди:
355/19
Дата внесення змін до договору:
12.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
df443b117fa347fa99745789ce2a056b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
уточнення
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
11.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано