• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)

74 путівок на 21 календарний день на Узбережжі Азовського моря в курортній зоні Запоріжської області (крім лиманів).

Завершена

678 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 780.00 UAH
Номер: d1a4dbb7d80d4e51b46cf3ff3889c1a6
Внутрішній номер закупівлі: 3480781
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-14-000827-b   
Замовник: Відділ освіти Верхньодніпровської районної держадміністрації
Контактна особа: Юлія Павлова +380501590393 vovrda56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 678 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 780.00 UAH
Період уточнення: 14.06.2019 11:00 - 19.06.2019 11:35
Період прийому пропозицій: 14.06.2019 11:00 - 29.06.2019 11:35
Аукціон: 01.07.2019 14:56 - 01.07.2019 15:17
Період кваліфікації: 01.07.2019 15:17 - 03.07.2019 13:13
Період завантаження договору: 01.07.2019 15:17 - 21.07.2019 15:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Код ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку
Кількість 74 послуга
Період постачання до 31.08.2019
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська,56 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Демаж-Тур

Оскарження: 01.07.2019 15:17 - 14.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 669 774.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2019 13:13
Документи 53
Скарги 0
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Дитячий Оздоровчий Комплекс "Енергодар" Дитячий Заклад Оздоровлення та Відпочинку "Лазурна Райдуга"
Початкова пропозиція 674 436.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
667 656.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 44
Скарги 0

Контракти

Номер: 3750900244d34e36b34f03a743777c2e
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-14-000827-b-b1
Постачальник: ТОВ Демаж-Тур
Номер договору: 115
Сума договору: 662 994.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 15.07.2019 16:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 115 від 15.07.2019 (662 994,00).pdf
pdf
додаткова угода оздоровлення.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s