-
Відкриті торги
-
КЕП
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
662 994.00
UAH без ПДВ
Номер:
3750900244d34e36b34f03a743777c2e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-14-000827-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Верхньодніпровської районної держадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142419
-
Контактна особа:
Юлія Павлова +380501590393 vovrda56@gmail.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Демаж-Тур
×
-
Код ЄДРПОУ:
34718152
-
Контактна особа:
Головко Максим Анатолійович +380979141770 sunnycamp777@gmail.com http://suncamp.zp.ua
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул. Центральний 22 кв 109
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Номер договору:
115
Дата підписання:
15.07.2019 16:30
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
662 994.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
662 994.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Кількість
74 послуга
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська,56
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2408037c1ff349a6b7f422b18e9d8a01
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони домовились викласти п. 4.1. та п. 4.2. в наступній редакції : «4.1. Розрахунки проводяться в національній валюті України здійснюються шляхом переведення грошових коштів на рахунок Виконавця, в 3-денний термін після отримання рахунку та акта наданих послуг. 4.2. До рахунка додаються: акт наданих послуг.».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.07.2019 16:00
Статус:
Опубліковано