-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (навчальне обладнання та приладдя для оснащення кабінету хімії та біології)
Тендер Prozorro UA-2019-06-10-000394-a
Торги відмінено
555 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 550.00 UAH
Номер:
659bf1e6bcaf4830af384551acae3492
Внутрішній номер закупівлі:
3467486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-10-000394-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283270
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушнір Ірина Олександрівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
555 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 550.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2019 15:08 - 16.06.2019 15:12
Період прийому пропозицій:
10.06.2019 15:08 - 26.06.2019 15:12
Аукціон:
з 27.06.2019 14:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для оснащення кабінету хімії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.08.2019
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, вул.Пушкіна,6, Ярмолинецький НВК I-III ступенів №1, гімназія
На карті
Обладнання для оснащення кабінету біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.08.2019
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, вул.Пушкіна,6, Ярмолинецький НВК I-III ступенів №1, гімназія
На карті
Інформація про скасування
Номер:
b4cbe64cf23e40a18660c443cac7a4aa
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
13.06.2019 12:34
Статус:
Виконано