-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2019-06-05-002841-b
Завершена
386 659.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 933.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 933.30 UAH
Номер:
ef8968e0c6a94bc7a5473ec8763b1bf0
Внутрішній номер закупівлі:
3465598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-05-002841-b
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. МИРУ, буд. 93
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Наталуха +380984898713 natalukhaaliona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
386 659.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 933.30 UAH
Період уточнення:
05.06.2019 16:11 - 11.06.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2019 16:11 - 21.06.2019 09:00
Аукціон:
24.06.2019 12:31 - 24.06.2019 12:52
Період кваліфікації:
24.06.2019 12:52 - 27.06.2019 14:10
Період завантаження договору:
24.06.2019 12:52 - 14.07.2019 12:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Кількість
3770 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Акціонерне товариство "БАЗИС"
Оскарження: 24.06.2019 12:52 - 08.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
кудра олена олександрівна 380462649227, 380939496575 alena_kudra@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Любецька, 70
Оскарження: 24.06.2019 12:52 - 08.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
345 412.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 478.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.06.2019 14:10
Документи
12
Скарги
0
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Початкова пропозиція
361 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fa7365b0fa34866af7ab1481123a6e5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-05-002841-b-b1
Постачальник:
Акціонерне товариство "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
кудра олена олександрівна 380462649227, 380939496575 alena_kudra@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Любецька, 70
Номер договору:
126
Сума договору:
343 478.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
286 232.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.07.2019 09:44
Статус:
Виконаний