-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
343 478.90
UAH з ПДВ
Номер:
9fa7365b0fa34866af7ab1481123a6e5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-05-002841-b-b1
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Контактна особа:
Альона Наталуха +380984898713 natalukhaaliona@gmail.com
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. МИРУ, буд. 93
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Акціонерне товариство "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
кудра олена олександрівна 380462649227, 380939496575 alena_kudra@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Любецька, 70
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
126
Дата підписання:
15.07.2019 09:44
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
343 478.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 246.48 UAH)
Оплачено:
243 362.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 560.41 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Кількість
3770 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019