-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Реконструкція комунального закладу «Плодородненський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад – дитячий дошкільний заклад»». Михайлівської районної ради Запорізької області за адресою: вул. Генкіна 32, с. Плодородне Михайлівського району Запорізької області. Комплексне утеплення з заміною вікон» (за кодом CPV ДК 021:2015 – 45453000-7 капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2019-06-10-001691-b
Завершена
7 706 466.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 532.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 38 532.33 UAH
Номер:
a864c9d1cfa14fe5866a7183edb30950
Внутрішній номер закупівлі:
3457145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-10-001691-b
Замовник:
КЗ Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів
×
-
Код ЄДРПОУ:
26316568
-
Адреса:
72040, Україна, Запорізька область, Плодородне, вул.Генкіна,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бочарова Ганна Ігорівна +380965744433 anna.bo4arova.bocharova@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 706 466.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
38 532.33 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 800.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2019 15:08 - 15.06.2019 15:13
Період прийому пропозицій:
10.06.2019 15:08 - 25.06.2019 15:13
Аукціон:
26.06.2019 13:21 - 26.06.2019 13:42
Період кваліфікації:
26.06.2019 13:42 - 01.07.2019 17:13
Період завантаження договору:
26.06.2019 13:42 - 16.07.2019 13:42
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Описвідповідно до Постанови КМУ «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» від 23.04.2014р. № 117
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях90 календарні дні
інша подія - 70%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник проводить оплату виконаних Підрядником робіт згідно з актами здачі приймання виконаних робіт (форма №КБ-2в, форма №КБ-3)
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція комунального закладу «Плодородненський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад – дитячий дошкільний заклад»». Михайлівської районної ради Запорізької області за адресою: вул. Генкіна 32, с. Плодородне Михайлівського району Запорізької області. Комплексне утеплення з заміною вікон» (за кодом CPV ДК 021:2015 – 45453000-7 капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БУДІНФРАСТРУКТУРА"
Оскарження: 26.06.2019 13:42 - 12.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42300993
-
Контактна особа:
Ігор Чепков +380995343571 bk.bud.inf@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ПРОСПЕКТ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 20
Оскарження: 26.06.2019 13:42 - 12.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
7 689 120.79 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 689 120.79 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2019 17:13
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "БУД ТОРГ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41209202
-
Контактна особа:
Сергій Поповиченко +380956515637 bud.torg.servis@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 19
Початкова пропозиція
7 706 466.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 706 466.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
550e3c7080594aec94a4b535ae7f8e2a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-10-001691-b-a1
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БУДІНФРАСТРУКТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42300993
-
Контактна особа:
Ігор Чепков +380995343571 bk.bud.inf@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ПРОСПЕКТ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 20
Номер договору:
20
Сума договору:
5 802 383.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 835 319.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
15.07.2019 00:00
Статус:
Підписаний