-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція комунального закладу «Плодородненський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад – дитячий дошкільний заклад»». Михайлівської районної ради Запорізької області за адресою: вул. Генкіна 32, с. Плодородне Михайлівського району Запорізької області. Комплексне утеплення з заміною вікон» (за кодом CPV ДК 021:2015 – 45453000-7 капітальний ремонт і реставрація)
5 802 383.24
UAH з ПДВ
Номер:
550e3c7080594aec94a4b535ae7f8e2a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-10-001691-b-a1
Замовник:
КЗ Плодородненський НВК І-ІІІ ступенів
×
-
Код ЄДРПОУ:
26316568
-
Контактна особа:
Бочарова Ганна Ігорівна +380965744433 anna.bo4arova.bocharova@mail.ru
-
Адреса:
72040, Україна, Запорізька область, Плодородне, вул.Генкіна,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БУДІНФРАСТРУКТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42300993
-
Контактна особа:
Ігор Чепков +380995343571 bk.bud.inf@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ПРОСПЕКТ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
20
Дата підписання:
15.07.2019 00:00
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
5 802 383.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 967 063.87 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція комунального закладу «Плодородненський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів «Загальноосвітній навчальний заклад – дитячий дошкільний заклад»». Михайлівської районної ради Запорізької області за адресою: вул. Генкіна 32, с. Плодородне Михайлівського району Запорізької області. Комплексне утеплення з заміною вікон» (за кодом CPV ДК 021:2015 – 45453000-7 капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
b41f3e3696a74eadb453f6f071b41505
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни в частині реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
9b678ada819944bc95bd58b33a40e966
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни в частині реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6c24fcec75f94c5690ee7e4b1aa55afb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку із збільшенням фінансування у 2019 році
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f76d19a9fa574d8383e63b9312984374
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку із збільшенням фінансування у 2019 році
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
64c2cefc8ece4a748e79aa83705d2d14
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни пунктів договору
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
03.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
43715a5e4a32494695b7a92c1a356edf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна пунктів договору.Дана зміна відноситься до попередньої
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
660a23170e1d477e81fab61a2bd1c596
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внести зміни в абз. перший п.3.1 договору: ЗАМОВНИК здійснює фінансування ПІДРЯДНИКА на потреби виконання робіт за Договором за рахунок коштів бюджету інфраструктурної субвенції у розмірі 1 280 572 грн. 43 коп. та за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на реалізацію програми " Спроможна школа для кращих результатів" за рахунок відповідних коштів з державного бюджету, як розпорядник коштів у розмірі 4 539 178,39грн.В т.ч.: на 2019рік-1 280 572.43грн., на 2020рік - 4 289 425,93грн.,на 2021рік - 249 752,46грн.; внести зміни в п.4.2. договору :строк закінчення робіт- до 31.12.2021року; внести зміни в п.13.1. договору: цей договір набирає чинності з моменту його укладання і діє до 31.12.2021року, але в будь-якому разі до виконання сторонами своїх обов'язків відповідно до цього Договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
21.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
11b07b9862ad47739bac476a28d932b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внести зміни до розділу 12 Договору в частині реквізитів Підрядника
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
bfce2d7401cc4136b3d633fa4b591f2e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Внести зміни абз. перший п.3.1.договору. Загальна сума фінансування складає 5 802 383.24 з ПДВ у т.ч ПДВ становить: 967 063.87грн. наданих для фінансування предмету договору, в межах яких буде проводитись оплата -на 2019рік- 1280572.43грн. - на 2020рік- 4289425.93грн. - на 2021рік- 232384.88грн. 2. Керуючись ст.651 ЦК України Сторони дійшли згоди внести зміни до розділу 12 Договору в частині реквізитів Замовника
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
05.05.2021 00:00
Статус:
Опубліковано