• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою)

Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою

Завершена

5 000 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Номер: 463d59fd926342d3a39b08914416bd3a
Внутрішній номер закупівлі: 3442119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-05-000681-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
Контактна особа: Махмудова Інна Андріївна +380442781457 INNA.MAKHMUDOVA@KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 50 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 05.06.2019 16:12 - 28.06.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2019 16:12 - 08.07.2019 10:00
Період прекваліфікації: 08.07.2019 10:04 - 17.07.2019 00:00
Аукціон: 17.07.2019 11:43 - 17.07.2019 12:04
Період кваліфікації: 17.07.2019 12:04 - 17.07.2019 16:57
Період завантаження договору: 17.07.2019 12:04 - 06.08.2019 12:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою
Код ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних
Кількість 1 штуки
Період постачання до 06.08.2019
Місце постачання 01001, Україна, Київська обл., Київ, Хрещатик, 32-А На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КМС"

Оскарження: 17.07.2019 12:04 - 28.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 4 995 000.00 UAH без ПДВ /
4 995 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.07.2019 17:07
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2019 16:57
Документи 56
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "АНТАРЕС"
Початкова пропозиція 5 000 000.00 UAH без ПДВ /
5 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.07.2019 17:09
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 37
Скарги 0

Контракти

Номер: 6dcae8cb1d5143b5ade19efe23337042
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-05-000681-c-a1
Постачальник: ТОВ "КМС"
Номер договору: 010819
Сума договору: 4 995 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 01.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_ПЗ_Референц_станції.pdf
p7s
sign.p7s