• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних (Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою)

Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою

4 995 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6dcae8cb1d5143b5ade19efe23337042
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-05-000681-c-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
Постачальник: ТОВ "КМС"
Класифікатор ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАналіз за цим CPV
Опис: Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою
Номер договору: 010819
Дата підписання: 01.08.2019 00:00
Період дії договору: 01.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 4 995 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 4 995 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмне забезпечення для обробки даних базових референцних станцій з підтримкою
Код ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз даних
Кількість 1 штуки
Період постачання до 06.08.2019
Місце постачання 01001, Україна, Київська обл., Київ, Хрещатик, 32-А На карті