-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі (парта та стілець одномісні)
Тендер Prozorro UA-2019-06-04-000386-c
Комплект, що складається з одномісної шкільної парти та стільця, відповідно до технічних вимог, зазначених в тендерній документації
Завершена
620 007.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 100.03 UAH
Номер:
52f53711edca4f66b0ed4e9cf673349b
Внутрішній номер закупівлі:
3435953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-04-000386-c
Замовник:
Відділ ОМС Карлівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145518
-
Адреса:
39500, Україна, Полтавська область, КАРЛІВКА, вул. Полтавський шлях 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шийка Світлана Володимирівна 0534623440 karrn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 007.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 100.03 UAH
Період уточнення:
04.06.2019 13:30 - 09.06.2019 23:59
Період прийому пропозицій:
04.06.2019 13:30 - 19.06.2019 23:59
Аукціон:
20.06.2019 13:16 - 20.06.2019 14:01
Період кваліфікації:
20.06.2019 14:01 - 26.06.2019 11:14
Період завантаження договору:
20.06.2019 14:01 - 10.07.2019 14:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (парта та стілець одномісні)
Кількість
310 штуки
Період постачання
до 20.08.2019
Місце постачання
39500, Україна, Полтавська область, КАРЛІВСЬКИЙ РАЙОН/М.КАРЛІВКА, Заклади освіти Карлівського району згідно з додатком до договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кривошея Роман Володимирович
Оскарження: 20.06.2019 14:01 - 07.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229514711
-
Контактна особа:
Кривошея Роман 380974156094, 380980714254 romankrivosea99@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, Шаповалова,18
Оскарження: 20.06.2019 14:01 - 07.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
372 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2019 11:14
Документи
36
Скарги
0
ТОВ „ ЛИХАЧОВСЬКА МЕБЛЕВА ФАБРИКА”
×
-
Код ЄДРПОУ:
25464410
-
Контактна особа:
Катасонов Андрій +380574835397 info@lmf.net.ua
-
Адреса:
64110, Україна, Харківська область, селище Берека, Харківська область Первомайський район с. Берека, вул. Корнєва,179
Початкова пропозиція
418 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
418 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "Меблі-Техностиль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35659221
-
Контактна особа:
Валентина Полтава +380532652022 poltava@mebel-ts.com.ua
-
Адреса:
62014, Україна, Харківська область, Краснокутський р-н, с. Пархомівка, ВУЛИЦЯ ДОКУЧАЄВА, будинок 13
Початкова пропозиція
440 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
ФОП "БОБРИЦЬКА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1449922968
-
Контактна особа:
Олександра Бобрицька +380974986582 sbbobrytskyy@gmail.com
-
Адреса:
39500, Україна, Полтавська область, Карлівський район, місто Карлівка, ВУЛИЦЯ ДРОБЦЯ, будинок 54
Початкова пропозиція
520 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
517 699.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Вікторія +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, Київ, Півнично-Сирецька
Початкова пропозиція
541 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
518 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ФОП "ПАВЛЮК ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2158600815
-
Контактна особа:
Ігор Павлюк +380986968972 olegpavluk@icloud.com
-
Адреса:
62360, Україна, Харківська область, селище міського типу Вільшани, ВУЛИЦЯ ВИДНА, будинок 2А, квартира 1
Початкова пропозиція
565 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
565 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef15de5a38e14b3cb926adc7b308979e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-04-000386-c-c1
Постачальник:
ФОП Кривошея Роман Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229514711
-
Контактна особа:
Кривошея Роман 380974156094, 380980714254 romankrivosea99@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, Шаповалова,18
Номер договору:
140
Сума договору:
372 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
08.07.2019 09:35
Статус:
Виконаний