-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі (парта та стілець одномісні)
372 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ef15de5a38e14b3cb926adc7b308979e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-04-000386-c-c1
Замовник:
Відділ ОМС Карлівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145518
-
Контактна особа:
Шийка Світлана Володимирівна 0534623440 karrn@ukr.net
-
Адреса:
39500, Україна, Полтавська область, КАРЛІВКА, вул. Полтавський шлях 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Кривошея Роман Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229514711
-
Контактна особа:
Кривошея Роман 380974156094, 380980714254 romankrivosea99@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, Шаповалова,18
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
140
Дата підписання:
08.07.2019 09:35
Період дії договору:
08.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
372 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
372 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (парта та стілець одномісні)
Кількість
310 штуки
Період постачання
до 20.08.2019
Місце постачання
39500, Україна, Полтавська область, КАРЛІВСЬКИЙ РАЙОН/М.КАРЛІВКА, Заклади освіти Карлівського району згідно з додатком до договору
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cce5af4543cf4ce6865fc6441ee18178
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" продовження строку виконання зобов'язань щодо передання товару у разі виникнення обставин, що спричинили таке продовження, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі .
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.08.2019 16:00
Статус:
Опубліковано