• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 - 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру)

Джерело фінансування – міський бюджет

Торги не відбулися

738 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
Номер: 724c0997a8864c6fb23d043ba1f75bec
Внутрішній номер закупівлі: 3425290
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-30-000844-c   
Замовник: ДРМДтаЗВ виконкому Криворізької міської ради
Контактна особа: Покотій Ігор Вікторович 0984214796 umazv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 738 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 692.50 UAH
Період уточнення: 30.05.2019 14:49 - 08.06.2019 14:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2019 14:49 - 18.06.2019 14:00
Аукціон: 19.06.2019 15:08 - 19.06.2019 15:29
Період кваліфікації: 19.06.2019 15:29 - 02.07.2019 13:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру
Код ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ІНСТИТУТ ЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - ГЕО

Оскарження: 19.06.2019 15:29 - 07.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 731 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
731 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.06.2019 09:25
Документи 13
Скарги 0
ПП "МАСТЕР ГРУП"

Оскарження: 26.06.2019 09:25 - 13.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 735 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.07.2019 13:32
Документи 41
Скарги 0