-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру)
Тендер Prozorro UA-2019-05-30-000844-c
Джерело фінансування – міський бюджет
Торги не відбулися
738 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
Період оскарження:
30.05.2019 14:49 - 14.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.