-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2019-05-30-000355-a
Завершена
462 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 620.00 UAH
Номер:
32067439dd4941f59867c644703203a9
Внутрішній номер закупівлі:
3424758
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-30-000355-a
Замовник:
Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143761
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Рокитне, вул. Заводська ,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
462 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 620.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2019 13:43 - 21.06.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2019 13:43 - 01.07.2019 10:00
Аукціон:
02.07.2019 12:19 - 02.07.2019 12:40
Період кваліфікації:
02.07.2019 12:40 - 03.07.2019 16:08
Період завантаження договору:
02.07.2019 12:40 - 22.07.2019 12:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
330 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "ДИНАСТІЯ"
Оскарження: 02.07.2019 12:40 - 14.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41676695
-
Контактна особа:
Тетяна Шафар +380977426500 dinastia.in.ua@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ЛАЗІВСЬКА, будинок 51 А
Оскарження: 02.07.2019 12:40 - 14.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
405 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2019 16:08
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "БРІК-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41292327
-
Контактна особа:
Тимофій Лотоцький +380503557701 svit-mebliv1@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ РЕВУЦЬКОГО, будинок 9, офіс 39
Початкова пропозиція
437 910.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
f716763dcff64ce5a5c41041ff31913a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-30-000355-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "ДИНАСТІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41676695
-
Контактна особа:
Тетяна Шафар +380977426500 dinastia.in.ua@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ЛАЗІВСЬКА, будинок 51 А
Номер договору:
135
Сума договору:
405 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
22.07.2019 00:00
Статус:
Підписаний