-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі
405 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
f716763dcff64ce5a5c41041ff31913a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-30-000355-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ФАБРИКА МЕБЛІВ "ДИНАСТІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41676695
-
Контактна особа:
Тетяна Шафар +380977426500 dinastia.in.ua@gmail.com
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, місто Тячів, ВУЛИЦЯ ЛАЗІВСЬКА, будинок 51 А
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
135
Дата підписання:
22.07.2019 00:00
Період дії договору:
22.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
405 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 405 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі
Кількість
330 комплект
Період постачання
до 31.12.2019