-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-05-30-000820-b
Завершена
1 877 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 772.00 UAH
мін. крок: 1% або 18 772.00 UAH
Номер:
a7706d4a75af49dc992f7dd28e9ed8d6
Внутрішній номер закупівлі:
3424371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-30-000820-b
Замовник:
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21107251
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУД. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна +380542700065,+380542700066 getman20@i.ua http://mayno.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 877 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 772.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2019 12:28 - 04.06.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2019 12:28 - 14.06.2019 15:00
Аукціон:
18.06.2019 14:34 - 18.06.2019 14:55
Період кваліфікації:
18.06.2019 14:55 - 19.06.2019 09:49
Період завантаження договору:
18.06.2019 14:55 - 08.07.2019 14:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
КЗ СОР "Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер", м. Суми, вул. Привокзальна, 31: Тканинний процесор – 1 шт.; Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», м. Суми, 40022, пл. Троїцька, 14: Набір медичного обладнання для офтальмологічного кабінету – 1 шт. Обласний комунальний заклад охорони здоров'я «Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, 42304, смт. Степанівка, вул. Торопиліська, 6: отоофтальмоскоп – 1 шт.
Кількість
3 штуки
Період постачання
01.07.2019 - 26.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФАРМА СИСТЕМНИЙ ІНТЕГРАЛЬНИЙ СЕРВІС"
Оскарження: 18.06.2019 14:55 - 30.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40168878
-
Контактна особа:
ТОВ Фарма СІС +380993186910 corpfarmasis@gmail.com
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 19
Оскарження: 18.06.2019 14:55 - 30.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 876 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 876 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2019 09:49
Документи
21
Скарги
0
ФОП "Петленко Віталій Миколайович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3035904715
-
Контактна особа:
Віталій Петленко +380661253212 tenderp@ukr.net
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, м. Суми, пр-кт М.Лушпи, буд 39, корпус 1, кв 67
Початкова пропозиція
1 877 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 877 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
82fdc86cfeb34de5af507d037c48b4af
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-30-000820-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ФАРМА СИСТЕМНИЙ ІНТЕГРАЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40168878
-
Контактна особа:
ТОВ Фарма СІС +380993186910 corpfarmasis@gmail.com
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 19
Номер договору:
23
Сума договору:
1 876 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
01.07.2019 15:14
Статус:
Виконаний