• Відкриті торги
  • КЕП

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

внесено зміни до специфікації

1 876 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 82fdc86cfeb34de5af507d037c48b4af
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-30-000820-b-c1
Замовник: КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
Постачальник: ТОВ "ФАРМА СИСТЕМНИЙ ІНТЕГРАЛЬНИЙ СЕРВІС"
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: внесено зміни до специфікації
Номер договору: 23
Дата підписання: 01.07.2019 15:14
Період дії договору: 01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 876 900.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 876 900.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
КЗ СОР "Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер", м. Суми, вул. Привокзальна, 31: Тканинний процесор – 1 шт.; Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», м. Суми, 40022, пл. Троїцька, 14: Набір медичного обладнання для офтальмологічного кабінету – 1 шт. Обласний комунальний заклад охорони здоров'я «Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, 42304, смт. Степанівка, вул. Торопиліська, 6: отоофтальмоскоп – 1 шт.
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання 01.07.2019 - 26.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Внесені зміни

    Номер: 9799cffdac5a49c1a5f7747b54c153fb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Уточнено предмет договору
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 03.07.2019 16:40
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Д23.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: a8511b266f394c7ca0252d0121fa6465
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Специфікація в новій редакції
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 05.07.2019 13:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Договір23.pdf
p7s
sign.p7s