-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021-2015 - 39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килим для дитячих ігор на підлозі, пазл 6 елементів в комплекті (500х500х10)»
Тендер Prozorro UA-2019-05-24-001911-a
Закупівля здійснюється вцілому
Завершена
1 959 980.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 599.81 UAH
мін. крок: 1% або 19 599.81 UAH
Номер:
62137fc7607d46e4bb4c346cba3280e2
Внутрішній номер закупівлі:
3404806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-24-001911-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39530000-6 Килимові покриття, килимки та килимиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 959 980.88 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 599.81 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
58 799.43 UAH
Період уточнення:
24.05.2019 14:20 - 07.06.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2019 14:20 - 17.06.2019 00:00
Аукціон:
18.06.2019 13:41 - 18.06.2019 14:20
Період кваліфікації:
18.06.2019 14:20 - 11.07.2019 17:54
Період завантаження договору:
04.07.2019 18:38 - 24.07.2019 18:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021-2015 - 39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килим для дитячих ігор на підлозі, пазл 6 елементів в комплекті (500х500х10)»
Кількість
3718 комплект
Період постачання
до 16.08.2019
Місце постачання
03148, Україна, місто Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району міста Києва
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВА-ЛАЙН"
Оскарження: 18.06.2019 14:20 - 02.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40484497
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВА-ЛАЙН" +380503922350 vs@evaline.com.ua
-
Адреса:
Україна, 68001, Одеська обл., місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 1, офіс 2
Оскарження: 18.06.2019 14:20 - 02.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 093 092.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 093 092.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.06.2019 18:20
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ЕХОКОР"
Оскарження: 21.06.2019 18:20 - 15.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634828
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕХОКОР" +380675782494 ehocor_d@i.ua http://ehocor.com.ua
-
Адреса:
Україна, вул. Рилєєва, буд. 60, м. Харків, 61093
Оскарження: 21.06.2019 18:20 - 15.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 673 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 673 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.07.2019 18:38
Документи
29
Скарги
3
ТОВ "ДЕ-ЛЮКС ТЕХНОЛОГІЇ"
Оскарження: 04.07.2019 18:38 - 22.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37334156
-
Контактна особа:
Шкеред Максим Олександрович +380443001577 de_luks@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, пров. Музейний, 4
Оскарження: 04.07.2019 18:38 - 22.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 940 796.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 940 796.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.07.2019 17:54
Документи
66
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "РІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38747802
-
Контактна особа:
Новіченко Андрій Павлович +380443001012 rinconsult@ukr.net https://rin.kiev.ua/
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, Київ, вул. Княжий Затон, 9 А, оф. 369
Початкова пропозиція
1 951 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 951 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
48
Скарги
0
ФОП ЗАПЛОТНІЙ Є.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2867021813
-
Контактна особа:
ФОП ЗАПЛОТНІЙ Є.П. +380503240491 zaplotnij@meta.ua
-
Адреса:
Україна, 61142, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ БЛЮХЕРА, будинок 46, квартира 34
Початкова пропозиція
1 959 386.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 959 386.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
8f84c39519e64352ace1b3e849030479
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-24-001911-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ДЕ-ЛЮКС ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37334156
-
Контактна особа:
Шкеред Максим Олександрович +380443001577 de_luks@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, пров. Музейний, 4
Номер договору:
511/19
Сума договору:
1 940 796.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
24.07.2019 09:00
Статус:
Виконаний