• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Придбання: лот 1 - пісочниць, обладнання для ігрового майданчика; лот 2 - розвиваючих ігор

згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"Придбання: лот 1 - пісочниць, обладнання для ігрового майданчика; лот 2 - розвиваючих ігор

Завершена

714 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 566.00 UAH
Номер: b0c60c7d71a245a78f883b2c73c2b4c3
Внутрішній номер закупівлі: 3397385
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-23-000469-a   
Замовник: Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
Контактна особа: Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 714 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.05.2019 10:24 - 31.05.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2019 10:24 - 10.06.2019 15:00
Аукціон: 11.06.2019 14:53 - 11.06.2019 15:14
Період кваліфікації: 11.06.2019 15:14 - 14.06.2019 12:33
Період завантаження договору: 11.06.2019 15:14 - 01.07.2019 15:14

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴601 400.00 Придбання: лот 1 - пісочниць, обладнання для ігрового майданчика
  • Лот №2 ₴113 500.00 лот 2 - розвиваючих ігор