-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання: лот 1 - пісочниць, обладнання для ігрового майданчика; лот 2 - розвиваючих ігор
Тендер Prozorro UA-2019-05-23-000469-a
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор"Придбання: лот 1 - пісочниць, обладнання для ігрового майданчика; лот 2 - розвиваючих ігор
Завершена
714 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 566.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 566.00 UAH
Період оскарження:
23.05.2019 10:24 - 06.06.2019 00:00
Нічого не знайдено.