• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Цвяхи

Детально в тендерній документації.

Завершена

49 002.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 245.01 UAH
Номер: 330cd05074c64c708ad06ca9937ad4f6
Внутрішній номер закупівлі: 339167
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-08-15-000611-c   
Замовник: Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Ділігодін Є.В. 0445689672 dwrz-urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 49 002.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 245.01 UAH
Період уточнення: 15.08.2016 23:41 - 26.08.2016 07:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2016 23:41 - 05.09.2016 07:00
Аукціон: 06.09.2016 13:02 - 06.09.2016 13:29
Період кваліфікації: 06.09.2016 13:29 - 08.11.2016 10:49
Період завантаження договору: 02.11.2016 18:39 - 22.11.2016 18:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цвяхи будівельні 2,5х50
Код ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали
Кількість 60 кілограм
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
Цвяхи будівельні 2,0х20
Код ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали
Кількість 60 кілограм
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
Цвяхи будівельні 3х40
Код ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали
Кількість 70 кілограм
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
Цвяхи будівельні 4х100
Код ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали
Кількість 150 кілограм
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
Цвяхи будівельні 2,0х60
Код ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали
Кількість 150 кілограм
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті
Цвяхи шиферні 4х120
Код ДК 021:2015: 44192000-2 Інші різні конструкційні матеріали
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 02092, Україна, Київська обл., Київ, Алма-Атинська, 74 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПКФ Кріо-деталь"

Оскарження: 06.09.2016 13:29 - 16.10.2016 00:00
Початкова пропозиція 35 799.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 752.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.10.2016 18:14
Документи 26
Скарги 0
ООО "КОРОНА"

Оскарження: 02.11.2016 18:38 - 13.11.2016 00:00
Початкова пропозиція 45 549.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 991.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.11.2016 18:39
Документи 31
Скарги 0
Дебют-центр ООО

Оскарження: 02.11.2016 18:39 - 19.11.2016 00:00
Початкова пропозиція 41 953.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 953.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2016 10:49
Документи 54
Скарги 0

Контракти

Номер: 971e0cd33f5b433eb6ef64f6c8a43aa3
Ідентифікатор договору: UA-2016-08-15-000611-c-c2
Постачальник: Дебют-центр ООО
Номер договору: 11-16-22-05-Т
Сума договору: 41 953.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання: 22.11.2016 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
11-16-22-05-Т.PDF
p7s
sign.p7s