-
Відкриті торги
-
КЕП
Цвяхи
Детально в тендерній документації.
41 953.00
UAH з ПДВ
Номер:
971e0cd33f5b433eb6ef64f6c8a43aa3
Ідентифікатор договору:
UA-2016-08-15-000611-c-c2
Постачальник:
Дебют-центр ООО
×
-
Код ЄДРПОУ:
39421842
-
Контактна особа:
Дебют-центр ООО +380443900393 noskovadebut@gmail.com http://www.debut.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Ирпень, 08290, Киевская обл., г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Чапаева, 1-О
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Опис:
Детально в тендерній документації.
Номер договору:
11-16-22-05-Т
Дата підписання:
22.11.2016 00:00
Період дії договору:
22.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
41 953.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 953.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цвяхи будівельні 2,5х50
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Цвяхи будівельні 2,0х20
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
60 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Цвяхи будівельні 3х40
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Цвяхи будівельні 4х100
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Цвяхи будівельні 2,0х60
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Цвяхи шиферні 4х120
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016