-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2019-05-21-000955-a
Завершена
289 606.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 2 606.45 UAH
мін. крок: 0.9% або 2 606.45 UAH
Номер:
c99bfaaf041e4174b203d9254735828c
Внутрішній номер закупівлі:
3387670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-21-000955-a
Замовник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, вул. Паркова, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Романчук +380988949595 naschool.zakypki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
289 606.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 606.45 UAH
Період уточнення:
21.05.2019 12:20 - 27.05.2019 12:13
Період прийому пропозицій:
21.05.2019 12:20 - 06.06.2019 12:13
Аукціон:
07.06.2019 14:06 - 07.06.2019 14:27
Період кваліфікації:
07.06.2019 14:27 - 11.06.2019 07:51
Період завантаження договору:
07.06.2019 14:27 - 27.06.2019 14:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільні меблі(обладнання для оснащення кабінету природно-математичного профілю)
Кількість
1 комплект
Період постачання
17.06.2019 - 12.07.2019
Місце постачання
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, Паркова,1А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бі-Про
Оскарження: 07.06.2019 14:27 - 22.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Оскарження: 07.06.2019 14:27 - 22.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2019 07:51
Документи
19
Скарги
0
ФОП "ЗАМКОВИЙ ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365908854
-
Контактна особа:
Дмитро Замковий +380956805277 dzamkoviy@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський район, місто Вишгород, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 3, квартира 83
Початкова пропозиція
288 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
288 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
99f0109bea9347ac980603e6b3418d07
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-21-000955-a-b1
Постачальник:
ТОВ Бі-Про
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Номер договору:
110
Сума договору:
285 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
237 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
24.06.2019 09:06
Статус:
Виконаний