-
Відкриті торги
-
КЕП
шкільні меблі
285 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
99f0109bea9347ac980603e6b3418d07
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-21-000955-a-b1
Замовник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
-
Контактна особа:
Оксана Романчук +380988949595 naschool.zakypki@ukr.net
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, вул. Паркова, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Бі-Про
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
110
Дата підписання:
24.06.2019 09:06
Період дії договору:
24.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
285 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 500.00 UAH)
Оплачено:
285 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільні меблі(обладнання для оснащення кабінету природно-математичного профілю)
Кількість
1 комплект
Період постачання
17.06.2019 - 12.07.2019
Місце постачання
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, Паркова,1А
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cd281670ea1a4cd1ac350918dc80d2ca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна строку поставки товару
Номер додаткової угоди:
110
Дата внесення змін до договору:
25.06.2019 09:46
Статус:
Опубліковано