-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Навчальне обладнання для оснащення кабінетів фізики, хімії)
Тендер Prozorro UA-2019-04-17-000572-c
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
c3a0163885544ed4befc22a231e15a58
Внутрішній номер закупівлі:
3370440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-17-000572-c
Замовник:
КЗ Комунальний заклад "Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №55 Харківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Портянніков Ігор Валерійович +380572933156 spetshkola55@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2019 11:49 - 23.04.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2019 11:49 - 03.05.2019 00:00
Аукціон:
03.05.2019 13:04 - 03.05.2019 13:25
Період кваліфікації:
03.05.2019 13:25 - 06.05.2019 16:17
Період завантаження договору:
03.05.2019 13:25 - 23.05.2019 13:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для оснащення кабінету фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Навчальне обладнання для оснащення кабінету хімії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
Оскарження: 03.05.2019 13:25 - 17.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Оскарження: 03.05.2019 13:25 - 17.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
695 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
680 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2019 16:17
Документи
35
Скарги
0
ФОП Доценко Дмитро Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3480101799
-
Контактна особа:
Доценко Дмитро Сергійович +380962485776 fizospdocenko@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Г. Сковороди, буд 76
Початкова пропозиція
697 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
681 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
73dbc250452445f7a000df47a9237006
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-17-000572-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Номер договору:
К-1
Сума договору:
680 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
17.05.2019 00:00
Статус:
Підписаний