-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Навчальне обладнання для оснащення кабінетів фізики, хімії)
680 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
73dbc250452445f7a000df47a9237006
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-17-000572-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
К-1
Дата підписання:
17.05.2019 00:00
Період дії договору:
17.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
680 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 680 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для оснащення кабінету фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Навчальне обладнання для оснащення кабінету хімії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті