-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-003032-a
Згідно з додатками до оголошення
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
a65d9fed36664ce2b8bd6199947a50bb
Внутрішній номер закупівлі:
3365866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-16-003032-a
Замовник:
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
04633423
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ломінська Ольга Ігорівна 380442026081 tender@guekmda.gov.ua http://kievcity.gov.ua/content/69_departament-ekonomiky-ta-investytsij.html
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2019 16:23 - 21.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2019 16:23 - 31.05.2019 18:00
Аукціон:
03.06.2019 14:54 - 03.06.2019 15:21
Період кваліфікації:
03.06.2019 15:21 - 05.06.2019 18:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Євромедіа Компані
Оскарження: 03.06.2019 15:21 - 16.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32828435
-
Контактна особа:
Наборщиков Віталій Володимирович +380443325617 tender@euromediacompany.com http://euromediacompany.com/ru
-
Адреса:
02140, Україна, Київська область, Київ, вул.Л.Руденко,6-А
Оскарження: 03.06.2019 15:21 - 16.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 762 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 649 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.06.2019 17:57
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК"
Оскарження: 05.06.2019 17:57 - 16.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36844822
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК" +380506668671 loungemusicevent@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04209, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ДНІПРА, будинок 7, квартира 187
Оскарження: 05.06.2019 17:57 - 16.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 950 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 650 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.06.2019 18:01
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ "ДІВА С"
Оскарження: 05.06.2019 18:01 - 16.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36630465
-
Контактна особа:
Тетяна Кондратенко +380675072507 kondratenko@divas.com.ua
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 6-Б, квартира 14
Оскарження: 05.06.2019 18:01 - 16.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 981 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 981 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.06.2019 18:05
Документи
15
Скарги
0