-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-003032-a
Згідно з додатками до оголошення
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Період оскарження:
16.05.2019 16:23 - 27.05.2019 00:00
Нічого не знайдено.