• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вугілля марки (ДГ 20-100)-20т., (АО 25-70)-130т.,брикети з деревини 35 т.

Завершена

971 838.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 718.38 UAH
Номер: 2e5a46e1a2304b138f845544246787d6
Внутрішній номер закупівлі: 3364916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-22-000256-a   
Замовник: КЗ КОР "Київська обласна туберкульозна лікарня № 2"
Контактна особа: Лосенко Наталія Олександрівна +380457726345 klavdievotub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 971 838.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 718.38 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 25 000.00 UAH
Період уточнення: 22.04.2019 13:30 - 27.04.2019 13:32
Період прийому пропозицій: 22.04.2019 13:30 - 07.05.2019 13:32
Аукціон: 08.05.2019 14:30 - 08.05.2019 14:57
Період кваліфікації: 08.05.2019 14:57 - 13.05.2019 14:25
Період завантаження договору: 10.05.2019 10:53 - 30.05.2019 10:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля марки (ДГ 20-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 20 тонни
Період постачання 22.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, Клавдиево - Тарасове, вул. І. Франка, 75 На карті
Вугілля марки ( (АО 25-70)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 130 тонни
Період постачання 22.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, Клавдиево - Тарасове, вул. І. Франка, 75 На карті
Брикети з деревини
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 35 тонни
Період постачання 22.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, Клавдиево - Тарасове, вул. І. Франка, 75 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Оніксістем"

Оскарження: 08.05.2019 14:57 - 21.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 901 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
901 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.05.2019 10:53
Документи 5
Скарги 0
ТОВ СЛАВРЕСУРС

Оскарження: 10.05.2019 10:53 - 24.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 960 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
960 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2019 14:25
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "ЗАКАРПАТОБЛПАЛИВО"
Початкова пропозиція 971 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
971 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 6167edef9f564e67a972a544c254018c
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-22-000256-a-c1
Постачальник: ТОВ СЛАВРЕСУРС
Номер договору: 74
Сума договору: 1 151 480.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 959 566.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.05.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання: 24.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір 74
Договір 74 (2)
Договір 74 (4)
Договір 74 (3)
Договір 74 (5)
Додаткова угода
Додаткова угода
Додаткова угода
p7s
sign.p7s