• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля марки (ДГ 20-100)-20т., (АО 25-70)-130т.,брикети з деревини 35 т.

1 151 480.00 UAH з ПДВ
Номер: 6167edef9f564e67a972a544c254018c
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-22-000256-a-c1
Замовник: КЗ КОР "Київська обласна туберкульозна лікарня № 2"
Постачальник: ТОВ СЛАВРЕСУРС
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 74
Дата підписання: 24.05.2019 00:00
Період дії договору: 24.05.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору: 1 151 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 191 913.33 UAH)
Оплачено: 1 151 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 191 913.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля марки (ДГ 20-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 20 тонни
Період постачання 22.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, Клавдиево - Тарасове, вул. І. Франка, 75 На карті
Вугілля марки ( (АО 25-70)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 130 тонни
Період постачання 22.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, Клавдиево - Тарасове, вул. І. Франка, 75 На карті
Брикети з деревини
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 35 тонни
Період постачання 22.04.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 07850, Україна, Київська область, Клавдиево - Тарасове, вул. І. Франка, 75 На карті

Внесені зміни

    Номер: 294b48cc7f584472b3d8d23c0c3cd9ca
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Постачальник і Покупець – Сторони за Договором, керуючись частиною першою статті 651 Цивільного кодексу України, статтею 188 Господарського кодексу України, частиною 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та пункту ХІ.2. Договору, • враховуючи положення статті 48 Бюджетного кодексу України та Порядку здійснення реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 із змінами. • з метою продовження дії Договору на строк, необхідний для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року, та для безперебійного забезпечення Покупця Вугіллям та брикетами з деревини, відповідно до Специфікації, шляхом підписання цієї Додаткової угоди погодилися змінити Договір, продовживши його дію на строк, достатній для проведення процедури закупівлі товару на початку 2020 року з 01.01.2020 до 31.03.2020 року, на суму що не перевищує 20% від основної суми договору.
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 23.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
Додаткова угода
Додаткова угода
Додаткова угода