-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-002000-a
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
Завершена
245 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 225.00 UAH
Номер:
4e3cc97322ba450cb81eb5541cbb6761
Внутрішній номер закупівлі:
3363369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-16-002000-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221768
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська обл., Львів, ВУЛ. ВИННИЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіндрись Надія Степанівна +380322358748 ZASTUPNYK@LODB.ORG.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
245 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 225.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2019 14:30 - 21.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2019 14:30 - 31.05.2019 18:00
Аукціон:
03.06.2019 14:07 - 03.06.2019 14:28
Період кваліфікації:
03.06.2019 14:28 - 10.06.2019 10:22
Період завантаження договору:
10.06.2019 10:20 - 30.06.2019 10:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
Кількість
1 послуга
Період постачання
17.06.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ФОНДОВИЙ ДІМ"
Оскарження: 03.06.2019 14:28 - 21.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24258022
-
Контактна особа:
Ігор Карпенко +380503340960 office@ush.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРІСА ЛУМУМБИ, будинок 19
Оскарження: 03.06.2019 14:28 - 21.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.06.2019 10:20
Документи
24
Скарги
0
ФОП Олійник Любомир Вячеславович
Оскарження: 10.06.2019 10:20 - 21.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2818004630
-
Контактна особа:
Олійник Любомир Вячеславович 380504300606, 380504300606 info@sitegist.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Хорватська, буд. 16, кв. 6
Оскарження: 10.06.2019 10:20 - 21.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2019 10:22
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
93f346f93dc14f70b0b7b197064fef18
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-16-002000-a-a1
Постачальник:
ФОП Олійник Любомир Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2818004630
-
Контактна особа:
Олійник Любомир Вячеславович 380504300606, 380504300606 info@sitegist.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Хорватська, буд. 16, кв. 6
Номер договору:
190624-90
Сума договору:
243 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
24.06.2019 00:00
Статус:
Підписаний