-
Відкриті торги
-
КЕП
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
243 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
93f346f93dc14f70b0b7b197064fef18
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-16-002000-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221768
-
Контактна особа:
Кіндрись Надія Степанівна +380322358748 ZASTUPNYK@LODB.ORG.UA
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська обл., Львів, ВУЛ. ВИННИЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Олійник Любомир Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2818004630
-
Контактна особа:
Олійник Любомир Вячеславович 380504300606, 380504300606 info@sitegist.com
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Хорватська, буд. 16, кв. 6
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Опис:
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
Номер договору:
190624-90
Дата підписання:
24.06.2019 00:00
Період дії договору:
24.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
243 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
розробка технічного завдання і встановлення автоматизованої інтегрованої бібліотечної системи (АБІС) з відкритими джерельними кодами Koha для КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для дітей»
Кількість
1 послуга
Період постачання
17.06.2019 - 31.12.2019