-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2019-04-08-002229-a
бензин А 95 – 7420 літрів; дизельне паливо – 6680 літрів
Завершена
430 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 151.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 151.00 UAH
Номер:
65a2b8ec2f10412fbbaaf633fe1f3fea
Внутрішній номер закупівлі:
3361433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-08-002229-a
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34481907
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Євгена Сверастюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
430 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 151.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
12 906.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2019 17:19 - 13.04.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2019 17:19 - 23.04.2019 18:00
Аукціон:
24.04.2019 11:27 - 24.04.2019 11:48
Період кваліфікації:
24.04.2019 11:48 - 02.05.2019 17:28
Період завантаження договору:
24.04.2019 19:44 - 14.05.2019 19:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А 95, дизельне паливо
Кількість
14100 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 24.04.2019 11:48 - 05.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Мар'яна Пришляк +380673202405 mpryshliak@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 24.04.2019 11:48 - 05.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
387 378.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 378.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.04.2019 19:44
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Оскарження: 24.04.2019 19:44 - 13.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Баранович Юлія 380504342627, 389999999999 yuliya.baranovych@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Оскарження: 24.04.2019 19:44 - 13.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
423 229.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
423 229.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.05.2019 17:28
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b7b984584d447bbaa01562bfb7a4e4a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-08-002229-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Баранович Юлія 380504342627, 389999999999 yuliya.baranovych@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Номер договору:
1611/08
Сума договору:
423 229.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.05.2019 12:01
Статус:
Виконаний