-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
423 229.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b7b984584d447bbaa01562bfb7a4e4a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-08-002229-a-a1
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34481907
-
Контактна особа:
Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Євгена Сверастюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Баранович Юлія 380504342627, 389999999999 yuliya.baranovych@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1611/08
Дата підписання:
16.05.2019 12:01
Період дії договору:
16.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
423 229.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 423 229.00 UAH)
Оплачено:
423 229.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 423 229.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А 95, дизельне паливо
Кількість
14100 літр
Період постачання
до 31.12.2019