-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Томати консервовані червоні, томатна паста концентр. 25%, горошок зелений консервований, кукурудза консервована, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
Тендер Prozorro UA-2019-05-16-000082-b
Завершена
202 941.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 029.41 UAH
мін. крок: 1% або 2 029.41 UAH
Номер:
1eb4346e701f49c591c3ac5b706ff64d
Внутрішній номер закупівлі:
3359570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-16-000082-b
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 941.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 029.41 UAH
Період уточнення:
16.05.2019 10:04 - 24.05.2019 10:09
Період прийому пропозицій:
16.05.2019 10:04 - 03.06.2019 10:09
Аукціон:
04.06.2019 15:17 - 04.06.2019 15:44
Період кваліфікації:
04.06.2019 15:44 - 06.06.2019 14:35
Період завантаження договору:
05.06.2019 16:07 - 25.06.2019 16:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником поставленого товару протягом 30 днів. Днем передачі товару вважається день підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками видаткової накладної. Оплата здійснюється тільки за фактично отриманий товар за умови відповідності поставленого товару вимогам Договору щодо його кількості та якості.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Томати консервовані червоні
Кількість
2160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Томатна паста концентр. 25%
Кількість
310 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Горошок зелений консервований
Кількість
105 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Кукурудза консервована
Кількість
68 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки солені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Капуста квашена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Лечо
Кількість
212 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Салат Любительський
Кількість
207 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з кабачків
Кількість
780 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з баклажанів
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Баклажани в аджиці
Кількість
318 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Кабачки консервовані
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки консервовані
Кількість
990 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСПОЛІН ПЛЮС»
Оскарження: 04.06.2019 15:44 - 16.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33667686
-
Контактна особа:
Тарасова Людмила 380503401512, 380953401515,380683401511 Viktor70@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Артільна 2
Оскарження: 04.06.2019 15:44 - 16.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
178 138.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 138.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.06.2019 16:07
Документи
17
Скарги
0
ФОП Бойко Олександра Федорівна
Оскарження: 05.06.2019 16:07 - 17.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Оскарження: 05.06.2019 16:07 - 17.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
189 925.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
189 925.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.06.2019 14:35
Документи
13
Скарги
0
ФОП Жулінська Олена Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2588814009
-
Контактна особа:
Жулінська Олена Василівна +380959068628 2588814009@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Дудикіна,буд.9а,кв.49
Початкова пропозиція
190 195.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
190 195.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d8ef9e139334d28ba1155e1283b38cb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-16-000082-b-b1
Постачальник:
ФОП Бойко Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Номер договору:
119
Сума договору:
189 861.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
18.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний