-
Відкриті торги
-
КЕП
Томати консервовані червоні, томатна паста концентр. 25%, горошок зелений консервований, кукурудза консервована, огірки солені, капуста квашена, лечо, салат Любительський, ікра з кабачків, ікра з баклажанів, баклажани в аджиці, кабачки консервовані, огірки консервовані
189 861.69
UAH без ПДВ
Номер:
8d8ef9e139334d28ba1155e1283b38cb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-16-000082-b-b1
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Контактна особа:
Шаламова Ірина Петрівна +380617697713 ku.zgp@ukr.net
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Бойко Олександра Федорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1995712183
-
Контактна особа:
Бойко Олександра Федорівна +380612202113 boyko212@ukr.net
-
Адреса:
69081, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Московська б 26
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
119
Дата підписання:
18.06.2019 00:00
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
189 861.69 UAH без ПДВ
Оплачено:
189 861.69 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Томати консервовані червоні
Кількість
2160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Томатна паста концентр. 25%
Кількість
310 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Горошок зелений консервований
Кількість
104 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Кукурудза консервована
Кількість
67 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки солені
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Капуста квашена
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Лечо
Кількість
211 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Салат Любительський
Кількість
207 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з кабачків
Кількість
779 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Ікра з баклажанів
Кількість
299 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Баклажани в аджиці
Кількість
317 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Кабачки консервовані
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Огірки консервовані
Кількість
990 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3a6df49581404fcbac43283838914381
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно пункту 1, частини 4, статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015р. (із змінами). Зменшення обсягу закупівлі: горошок зелений консервований – 0,450кг, кукурудза консервована - 0380кг, лечо – 0,140кг, ікра з кабачків – 0,210кг, ікра з баклажанів - 0,08кг баклажани в аджиці – 0,14кг, Зменшення суми договору на 63,31грн. горошок зелений консервований – 16,20грн., кукурудза консервована – 19,50грн., лечо – 7,95грн., ікра з кабачків – 7,56грн., ікра з баклажанів - 4,40грн., баклажани в аджиці – 7,70грн.
Номер додаткової угоди:
01
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано