• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Мультилотова
  • КЕП

(лот №1 - Поливомийна машина на шасі МАЗ-4381 (або еквівалент) - 1 одиниця ; Лот №2 - Машина дорожня комбінована зі змінним устаткуванням на базі самоскида МАЗ 5550 або еквівалент 1 одиниця Лот №3- Самоскид МАЗ-6312 обладнай краном-маніпуляторною установкою з грейферним захватом з вилітом стріли 15 м з вантажопідйомністю на максимальному вильоті до 2 тон (або еквівалент) 1 одиниця) згідно Код за ДК 021:2015 (CPV 2008) - 34130000-7 мототранспортні вантажні засоби

Завершена

12 175 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 13 425.00 UAH
Номер: 3a649e3ac6b047098e4ef9dcc21dcc2c
Внутрішній номер закупівлі: 3358408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-14-004336-a   
Замовник: Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
Контактна особа: Bedakh Petro Mykolayovych +380532592917 katp1628lav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 12 175 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2019 22:40 - 04.04.2019 01:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2019 22:40 - 14.04.2019 01:00
Період прекваліфікації: 14.04.2019 01:01 - 23.04.2019 00:00
Аукціон: 23.04.2019 14:14 - 23.04.2019 15:50
Період кваліфікації: 23.04.2019 15:50 - 26.04.2019 19:01
Період завантаження договору: 23.04.2019 15:50 - 13.05.2019 15:50

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 685 000.00 Поливомийна машина на шасі МАЗ-4381 (або еквівалент)
  • Лот №2 ₴3 520 000.00 Машина дорожня комбінована зі змінним устаткуванням на базі самоскида МАЗ 5550 (або еквівалент)
  • Лот №3 ₴5 970 000.00 Самоскид МАЗ-6312 обладнай краном-маніпуляторною установкою з грейферним захватом з вилітом стріли 15 м з вантажопідйомністю на максимальному вильоті до 2 тон (або еквівалент)