-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
(лот №1 - Поливомийна машина на шасі МАЗ-4381 (або еквівалент) - 1 одиниця ; Лот №2 - Машина дорожня комбінована зі змінним устаткуванням на базі самоскида МАЗ 5550 або еквівалент 1 одиниця Лот №3- Самоскид МАЗ-6312 обладнай краном-маніпуляторною установкою з грейферним захватом з вилітом стріли 15 м з вантажопідйомністю на максимальному вильоті до 2 тон (або еквівалент) 1 одиниця) згідно Код за ДК 021:2015 (CPV 2008) - 34130000-7 мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2019-03-14-004336-a
Завершена
12 175 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 13 425.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 13 425.00 UAH
Період оскарження:
14.03.2019 22:40 - 10.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.