• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

шкільні парти, столи та стільці

Завершена

550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер: 42e003e2977f4d7db30b6aada2165161
Внутрішній номер закупівлі: 3357275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-29-001605-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
Контактна особа: Камінський Віктор Володимирович +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 750.00 UAH
Період уточнення: 29.03.2019 17:19 - 04.04.2019 17:24
Період прийому пропозицій: 29.03.2019 17:19 - 14.04.2019 17:24
Аукціон: 15.04.2019 12:08 - 15.04.2019 12:29
Період кваліфікації: 15.04.2019 12:29 - 02.05.2019 16:28
Період завантаження договору: 25.04.2019 16:33 - 15.05.2019 16:33

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл мобільний з регулюванням висоти та нахилу стільниці, з пюпітром та полицею та стілець регулюємий
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 260 комплект
Період постачання 22.04.2019 - 31.08.2019
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Доставка до загальноосвітні заклади Тульчинського району Вінницької області, а саме: Кирнасівська ЗШ I-III ст. Білоусівська ЗШ I-III ст. Богданівська ЗШ I-III ст. Журавлівська ЗШ I-III ст. Заозерненська ЗШ I-III ст. Кинашівська ЗШ I-III ст. Клебанська ЗШ I-III ст. Крищинецька ЗШ I-III ст. Михайлівська ЗШ I-II ст. Печерська ЗШ I-III ст. ШуроКопіївськаЗШI-III ст. Юрківська ЗШ I-III ст. Кирнасівська ЗШ I-II ст. Бортницька ЗШ I-II ст. Зарічненська ЗШ I-II ст. Копіївська ЗШ I-II ст. Левківська ЗШ I-II ст. Мазурівська ЗШ I-II ст. Нестерварська ЗШ I-II ст. Сільницька ЗШ I-II ст. Тарасівська ЗШ I-II ст. Холодівська ЗШ I-II ст. Василівська ЗШ I ст. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"

Оскарження: 15.04.2019 12:29 - 06.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 498 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.04.2019 16:33
Документи 19
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕДР - ВВ"

Оскарження: 25.04.2019 16:33 - 13.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 525 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.05.2019 16:28
Документи 22
Скарги 1

Контракти

Номер: 25932bd09af8470287ea05ea6593da7a
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-29-001605-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕДР - ВВ"
Номер договору: 25
Сума договору: 525 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 438 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 14.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s