-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція різна (онкологічні препарати)
Тендер Prozorro UA-2019-05-15-002764-a
Завершена
575 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
Номер:
d4db53c7113f4266bdf15ac9b73ab862
Внутрішній номер закупівлі:
3355814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-15-002764-a
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 875.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2019 15:37 - 20.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2019 15:37 - 30.05.2019 18:00
Аукціон:
31.05.2019 14:15 - 31.05.2019 14:36
Період кваліфікації:
31.05.2019 14:36 - 03.06.2019 15:13
Період завантаження договору:
31.05.2019 14:36 - 20.06.2019 14:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еритропоетин (амп.,фл.,шприц 2000 МО - штука слід розуміти як шприц)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Епоетин Бета (амп.,фл.,шприц 30000 ОД/0,6 мл-штука слід розуміти як шприц)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Епоетин Бета (амп.,фл.,шприц 2000 ОД/0,3 мл -штука слід розуміти як шприц)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
240 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Біовен Моно (амп.,фл.,шприци 50 мг)
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Кількість
120 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
Оскарження: 31.05.2019 14:36 - 14.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440, 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Оскарження: 31.05.2019 14:36 - 14.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
561 857.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
561 857.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2019 15:13
Документи
8
Скарги
0
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЕСТОНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21642228
-
Контактна особа:
Людмила Павлючкова +380675051584 lpavljuchkova@optimapharm.ua
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Киев, вул. Кіквідзе, 18а
Початкова пропозиція
563 622.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
563 622.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
4dee1133f9a2456ea9cebf9c8293022d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-15-002764-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440, 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Номер договору:
72
Сума договору:
561 857.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
525 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
14.06.2019 08:00
Статус:
Виконаний