-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція різна (онкологічні препарати)
561 857.00
UAH з ПДВ
Номер:
4dee1133f9a2456ea9cebf9c8293022d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-15-002764-a-b1
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440, 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
72
Дата підписання:
14.06.2019 08:00
Період дії договору:
14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
561 857.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 757.00 UAH)
Оплачено:
561 857.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 36 757.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еритропоетин (амп.,фл.,шприц 2000 МО - штука слід розуміти як шприц)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Епоетин Бета (амп.,фл.,шприц 30000 ОД/0,6 мл-штука слід розуміти як шприц)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Епоетин Бета (амп.,фл.,шприц 2000 ОД/0,3 мл -штука слід розуміти як шприц)
×
-
МНН:
erythropoietin Erythropoietin
Кількість
240 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Біовен Моно (амп.,фл.,шприци 50 мг)
×
-
МНН:
immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.
Кількість
120 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019