• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мототранспортні засоби. Квадроцикли для служби державної охорони національного природного парку "Черемоський"

Завершена

1 782 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 910.00 UAH
Номер: 09fa551679e04ae8b12d4bbfb65a18a4
Внутрішній номер закупівлі: 3349378
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-14-000596-c   
Замовник: Національний природний парк "Черемоський"
Контактна особа: Котельбан Юрій Дмитрович 380383821258 cheremoskiy@hotmail.com http://park.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34100000-8 Мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 782 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 910.00 UAH
Період уточнення: 14.05.2019 11:22 - 25.05.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2019 11:22 - 04.06.2019 12:00
Аукціон: 05.06.2019 11:16 - 05.06.2019 11:37
Період кваліфікації: 05.06.2019 11:37 - 11.06.2019 10:25
Період завантаження договору: 05.06.2019 11:37 - 25.06.2019 11:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні засоби. Квадроцикли для служби державної охорони національного природного парку "Черемоський"
Код ДК 021:2015: 34100000-8 Мототранспортні засоби
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.08.2019
Місце постачання 59100, Україна, Чернівецька область, Путила, Федьковича, 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Юнайтед Армор Груп

Оскарження: 05.06.2019 11:37 - 22.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 680 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 474 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2019 10:25
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "АРГО МОТОРС УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 1 690 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 475 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: b2ad599bb7424b99b34ec31d7491a0b2
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-14-000596-c-a1
Постачальник: ТОВ Юнайтед Армор Груп
Номер договору: 36
Сума договору: 1 474 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 228 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 26.06.2019 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 36.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s