-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (організація харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням)
Тендер Prozorro UA-2019-04-25-000547-b
Завершена
149 891.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 749.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 749.46 UAH
Номер:
67924dfb00024f5d9775b9148ce35076
Внутрішній номер закупівлі:
3346927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-25-000547-b
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
149 891.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
749.46 UAH
Період уточнення:
25.04.2019 10:28 - 30.04.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2019 10:28 - 10.05.2019 11:00
Аукціон:
13.05.2019 11:50 - 13.05.2019 12:11
Період кваліфікації:
13.05.2019 12:11 - 14.05.2019 15:23
Період завантаження договору:
14.05.2019 14:52 - 03.06.2019 14:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (організація харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням)
Кількість
1 послуга
Період постачання
03.06.2019 - 20.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
Оскарження: 14.05.2019 14:52 - 25.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Оскарження: 14.05.2019 14:52 - 25.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
140 404.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 404.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Початкова пропозиція
149 891.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 891.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
33892a11a15b4ecc954cce5446a74404
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-25-000547-b-a2
Постачальник:
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Номер договору:
673
Сума договору:
140 404.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.05.2019 00:00 - 31.07.2019 00:00
Дата підписання:
27.05.2019 17:00
Статус:
Підписаний