• Відкриті торги
  • КЕП

Кейтерингові послуги (організація харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням)

140 404.00 UAH без ПДВ
Номер: 33892a11a15b4ecc954cce5446a74404
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-25-000547-b-a2
Постачальник: ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 673
Дата підписання: 27.05.2019 17:00
Період дії договору: 27.05.2019 00:00 - 31.07.2019 00:00
Сума договору: 140 404.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги (організація харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 03.06.2019 - 20.06.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті