-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з прибирання приміщень (коду ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги прибирання»)
Тендер Prozorro UA-2019-05-14-000265-b
Завершена
220 467.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
cf5858a459ac48e39d0b145073efda03
Внутрішній номер закупівлі:
3344376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-14-000265-b
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганіна Олена Анатоліївна +380442804524 ganina@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
220 467.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 614.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2019 11:50 - 19.05.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2019 11:50 - 29.05.2019 12:00
Аукціон:
30.05.2019 11:55 - 30.05.2019 12:22
Період кваліфікації:
30.05.2019 12:22 - 04.06.2019 16:37
Період завантаження договору:
04.06.2019 16:35 - 24.06.2019 16:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з прибирання приміщень (коду ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги прибирання»)
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Др. Рьодгер Сервіс Менеджмент"
Оскарження: 30.05.2019 12:22 - 15.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35534488
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Др. Рьодгер Сервіс Менеджмент" +30442332053 tender_sm@service-management.com.ua http://www.service-management.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 143/2, літера А, каб.17
Оскарження: 30.05.2019 12:22 - 15.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
200 746.81 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 746.81 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2019 16:35
Документи
8
Скарги
0
ФОП "КОЛОСНІЧЕНКО ЛІЛІЯ ІВАНІВНА"
Оскарження: 04.06.2019 16:35 - 15.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2710718081
-
Контактна особа:
Валентина Хаспабова +380674093686 khva@ecoclean.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира 38
Оскарження: 04.06.2019 16:35 - 15.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
220 460.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 460.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2019 16:37
Документи
5
Скарги
0
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
Початкова пропозиція
219 964.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
219 964.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
e313d32f535540bda63729a7780fc2b9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-14-000265-b-c1
Постачальник:
ФОП "КОЛОСНІЧЕНКО ЛІЛІЯ ІВАНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2710718081
-
Контактна особа:
Валентина Хаспабова +380674093686 khva@ecoclean.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира 38
Номер договору:
50
Сума договору:
252 412.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 18.02.2020 23:59
Дата підписання:
18.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний