• Відкриті торги
  • КЕП

послуги з прибирання приміщень (коду ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги прибирання»)

252 412.30 UAH без ПДВ
Номер: e313d32f535540bda63729a7780fc2b9
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-14-000265-b-c1
Замовник: Державна міграційна служба
Постачальник: ФОП "КОЛОСНІЧЕНКО ЛІЛІЯ ІВАНІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору: 50
Дата підписання: 18.06.2019 00:00
Період дії договору: 18.06.2019 00:00 - 18.02.2020 23:59
Сума договору: 252 412.30 UAH без ПДВ
Оплачено: 252 412.30 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з прибирання приміщень (коду ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги прибирання»)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 2 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 9 На карті

Внесені зміни

    Номер: 23751c77a05d478c8873f6fd7a7ffd5c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з необхідністю застосування положень частини п’ятої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та відповідно до пункту 11.1, Договору № 50 від 18.06.2019 року сторони уклали дану Додаткову угоду № 1 до Договору (далі – Додаткова угода) про таке: 1. Пункт 1.1 Договору викласти у такій редакції: «1.1. У порядку та на умовах, які викладені в даному Договорі, Виконавець зобов‘язується у період з 01.01.2020 по 18.02.2020 включно надавати Замовнику послуги з щоденного прибирання приміщень та періодичного прибирання приміщень відповідно до переліку (видів) послуг, періоду і часу (графіку) надання, за цінами, що визначені Специфікацією послуг прибирання (Додаток 1 до Договору) (далі – Послуги), а Замовник зобов’язується прийняти Послуги та оплатити Виконавцеві їх вартість». 2. У пункті 7.1 Договору цифри «31.12.2019» замінити на цифри «18.02.2020» 3. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою, залишаються незмінними та обов’язковими для виконання Сторонами. 4. Ця Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. Ця Додаткова угода складена у трьох аутентичних примірниках, українською мовою, які мають однакову юридичну силу, з яких: два примірники для Замовника, один – для Виконавця.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 1.PDF
    Номер: 4ff5a05d04d44db48b21811dc75b719b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з необхідністю застосування положень частини п’ятої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та відповідно до пункту 11.1 Договору № 50 від 18.06.2019 року, Сторони уклали дану Додаткову угоду № 2 до Договору про таке: 1. Сторони дійшли взаємної згоди здійснити закупівлю Послуг за Договором у період з 01.01.2020 до 18.02.2020 (включно), в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми (ціни Договору) визначеної у пункті 5.1 Договору, розрахованої згідно Додатку № 1 до Договору та, відповідно, визначити обсяг коштів, необхідний для здійснення розрахунків за Договором у період з 01.01.2020 до 18.02.2020 в розмірі, що не перевищує 20 відсотків суми (ціни Договору) визначеної у пункті 5.1 Договору, а саме – 41952,90 грн. (сорок одна тисяча дев’ятсот п’ятдесят дві гривні 90 коп.) без ПДВ, у зв’язку з чим Сторони домовились: 1.1. Пункт 5.1 Договору викласти у такій редакції: «5.1. Ціна Договору становить 252412,30 грн. (двісті п’ятдесят дві тисячі чотириста дванадцять гривень 30 коп.) без ПДВ». 2. Додаток № 1 «Специфікація послуг прибирання» до Договору викласти в новій редакції, що додається. 3. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою, залишаються без змін і є обов’язковими для виконання їх Сторонами. 4. Ця Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 5. Цю Додаткову угоду складено у трьох аутентичних примірниках українською мовою, які мають однакову юридичну силу (два примірники для Замовника, один – для Виконавця). 6. Невід’ємною частиною цієї Додаткової угоди на дату її укладення є Додаток – «Додаток 1 «Специфікація послуг послуг прибирання» до Договору від «18» червня 2019 року № 50»
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 21.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 2.PDF
    Номер: 7e9a7612dee44d37b120e4d4359e2cca
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони уклали дану Додаткову угоду № 3 до Договору про таке: 1. Викласти реквізити Замовника в новій редакції що додається. 2. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою, залишаються без змін і є обов’язковими для виконання їх Сторонами. 3. Ця Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 4. Цю Додаткову угоду складено у трьох аутентичних примірниках українською мовою, які мають однакову юридичну силу ( два примірника для Замовника, один – для Виконавця)
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 29.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 3.PDF
    Номер: d1ec8878c1c74791b0a5c9da88af2511
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони уклали дану Додаткову угоду № 4 до Договору про таке: 1. Викласти реквізити Виконавця в новій редакції, що додається. 2. Усі інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою, залишаються без змін і є обов’язковими для виконання їх Сторонами. 3. Ця Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору та набирає чинності з дати її підписання Сторонами або їх уповноваженими представниками і скріплення печатками Сторін. 4. Цю Додаткову угоду складено у трьох аутентичних примірниках українською мовою, які мають однакову юридичну силу ( два примірника для Замовника, один – для Виконавця).
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 03.02.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 4.pdf